Kremy do twarzy dla alergików – poznaj Environ

Pielęgnacja cery alergicznej nie jest łatwa. Już niewielka zawartość nietolerowanych przez skórę składników może stać się przyczyną niepożądanej reakcji. Odpowiedzią na szczególne potrzeby skóry alergicznej mogą być kosmeceutyki marki Environ. Co je wyróżnia? Jakie kremy do twarzy dla alergików znajdziemy w jej portfolio? I przede wszystkim – które z nich warto wybrać do swojej pielęgnacji? Poznajcie Environ!

Reklama

Jakie kremy do twarzy dla alergików?

Cera alergiczna wymaga starannie dobranych kosmetyków. Jednym z częściej zadawanych pytań jest to, jakie kremy do twarzy dla alergików będą odpowiednie. Trudno temu się dziwić – często szereg trudności przysparza już nie tylko samo ułożenie odpowiedniej pielęgnacji, ale nawet znalezienie jednego, dobrze współpracującego ze skórą produktu, który nie będzie doprowadzał do wystąpienia reakcji alergicznej w postaci zmian skórnych, zaczerwienienia czy uporczywego świądu.

Znalezienie właściwych kosmetyków, w tym dobrego kremu hipoalergicznego do twarzy, jest o tyle istotne, że nieodpowiednio pielęgnowana skóra alergiczna w dłuższej perspektywie czasu staje się mocno osłabiona, a tym samym zdecydowanie bardziej podatna na czynniki zewnętrzne czy starzenie.

Jakie kremy do twarzy dla alergików będą najlepsze? Zdecydowanie te o hipoalergicznych, przebadanych formułach – pozbawionych substancji zapachowych, sztucznych barwników czy środków konserwujących, takich jak formaldehyd czy parabeny. Niewskazane są także preparaty, które w składzie zawierają oleje mineralne lub roślinne wyciągi – wykazują one dość spory potencjał alergizujący i mogą stać się przyczyną wystąpienia niepożądanej reakcji skóry, nawet gdy występują na dość odległych pozycjach w składzie produktu.

Environ – co wyróżnia kosmetyki tej marki?

Environ to marka wysokiej jakości kosmeceutyków, która zadebiutowała na rynku w 1990 roku preparatami przeznaczonymi stricte dla osób po operacjach plastycznych. Choć obecnie jej portfolio jest znacznie szersze i dedykowane nie tylko dla osób po zabiegach, niezmienne pozostało jedno – na najwyższej jakości składniki, wysoką skuteczność oraz farmaceutyczne właściwości można liczyć w każdym produkcie.

Reklama

Wszystkie preparaty Environ posiadają hipoalergiczny skład, co pozwala bez obaw sięgać po nie w pielęgnacji cery alergicznej. Formuły bazują na wyselekcjonowanych składnikach i pozbawione są w możliwie jak największym stopniu substancji drażniących czy potencjalnie alergizujących. Są w pełni bezzapachowe, a ponadto pozbawione jakichkolwiek składników koloryzujących. Zapewniają dobre wyniki przy rozmaitych kuracjach, między innymi przeciwstarzeniowych czy przeciwprzebarwieniowych, a jednocześnie są bardzo dobrze tolerowane przez skóry alergiczne. Warto dodać, że już od samego początku wszystkie kosmetyki Environ tworzone są na podstawie badania medyczne i naukowe.

Kremy hipoalergiczne do twarzy Environ – co wybrać?

Bogata oferta marki umożliwia bezproblemowe ułożenie kompletnej pielęgnacji. Nie brakuje w niej także wysokiej jakości hipoalergicznych produktów, które doskonale sprawdzą się jako kremy do twarzy dla alergików. Szeroki wybór może jednak rodzić wątpliwości – jaki kosmetyk wybrać?

To, jaki krem hipoalergiczny do twarzy z oferty marki będzie najlepszy, zależy przede wszystkim od indywidualnych parametrów skóry i jej bieżących potrzeb. Dla skór tłustych i łojotokowych rekomendowane są przede wszystkim preparaty o lekkich, wodnych formułach, z kolei suchych – te zdecydowanie bardziej odżywcze i treściwe.

Hipoalergiczne kremy do twarzy oraz pozostałe kosmetyki marki Envrion dostępne są w sklepie internetowym 4skin. Szeroki wybór pozwala na ułożenie odpowiednio dobranej i celowanej w konkretne potrzeby skóry pielęgnacji, a tym samym jej wzmocnienie i poprawienie kondycji. W razie trudności z doborem odpowiednich produktów warto skorzystać z możliwości darmowej konsultacji z profesjonalnym kosmetologiem, który pomoże w doborze odpowiedniego kremu hipoalergicznego do twarzy współgrającego z dotychczasową pielęgnacją. Pełna oferta marki Environ dostępna jest na stronie: https://www.4skin.pl/sklep/marki/environ