Block

Marketing internetowy – oferta reklamy internetowej
Masz pytanie?

Linki reklamowe
Banerty reklamowe
Linki w istniejących artykułach
Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Linki w istniejących artykułach

Banery reklamowe

Linki reklamowe

Pomożemy Ci Promować Twoją Firmę

Serwis Medicaldiet powstał z myślą o wszystkich przedsiębiorcach promujących szeroko rozumiane zdrowie, którzy pragną dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszej liczby odbiorców. Warto się u nas reklamować, ponieważ nasza strona przyciąga konkretnych ludzi, poszukujących wartościowych informacji o zdrowym stylu życia i wszystkim, co się z nim wiąże.

Za pośrednictwem naszej strony możesz poinformować nowych klientów o swoich usługach, bądź produktach na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z odbiorcą za pośrednictwem artykułu sponsorowanego. Zamieszczając ciekawą, wartościową treść na stronie naszego serwisu, masz praktycznie pewność, że w niedługim czasie zwiększy się ruch na Twojej stronie i tym samym liczba zainteresowanych klientów znacznie wzrośnie.

Wiemy jak wiele czasu, środków i pracy trzeba poświęcić na wypozycjonowanie swojej strony, by potencjalni klienci mogli ją zauważyć w sieci. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty, zwłaszcza z zamieszczenia opisu w katalogu firm, znacznie łatwiej uda Ci się zwrócić uwagę wszystkich tych internautów, na których zainteresowaniu Ci najbardziej zależy. Bardzo szybko potencjalni klienci zamienią się wtedy w docelowych, którzy odwiedzą Twoją stronę lub sklep internetowy w celu złożenia zamówienia na produkty, lub usługi, które proponujesz.

Taka forma reklamy jest bardzo skuteczna – już na starcie masz pewność, że zainteresuje dokładnie tych odbiorców, na których Ci zależy. Masz także jasno sprecyzowany budżet, więc dokładnie wiesz, jaką kwotę przeznaczysz, by inwestycja zwróciła Ci się w niedługim czasie i przyniosła spodziewany rezultat. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i treści, które zapragniesz zamieścić na stronie naszego serwisu, a o resztę nie musisz się martwić.

Zatrudniamy najlepszych fachowców, dlatego też nasza strona znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek. Dbamy o doskonałe linkowanie i właściwą promocję naszego serwisu, dlatego też nasz serwis odwiedzają użytkownicy, którzy poszukują dokładnie takich treści i ofert, jakie można znaleźć na naszej stronie.

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Posiadasz artykuł który chcesz udostępnić na naszym portalu?

Pracujesz w branży kosmetycznej, związanej ze zdrowym odżywianiem się lub z suplementami diety? Zależy Ci na skutecznej reklamie Twojej firmy lub konkretnego produktu? Chcesz, aby Twoja reklama była subtelna i nie zawierała jedynie krzykliwych nagłówków? Zależy Ci, by niosła za sobą wiele informacji i była merytoryczna, ale jednocześnie widoczna w sieci? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą ofertą.

Artykuły sponsorowane – co to takiego?

Artykuły sponsorowane to typ reklamy natywnej, czyli reklamy w tle, którą najczęściej spotkać można w przestrzeni wirtualnej. Jest on zlecany przez reklamodawcę i umieszczony za opłatą na stronie internetowej o podobnej tematyce.

Artykuł jest pisany na konkretny temat a w swojej finalnej formie ukazuje się pod postacią tekstu o zabarwieniu perswazyjnym. Jest to o wiele bardziej wysublimowana forma reklamy, która dzięki swojej subtelności jest o wiele bardziej skuteczna. Dodatkowo niesie ona za sobą również wiele informacji, które są poparte faktami.

Warto wykupić artykuły sponsorowane na stronach internetowych specjalizujących się w konkretnych dziedzinach. W ten sposób promowane produkty zdobędą więcej potencjalnych klientów, którzy szukają informacji na dany temat lub jest on im bliski.

Udostępnij artykuł sponsorowany na nasze witrynie

W przypadku artykułu sponsorowanego dobrze jest, gdy zlecający samodzielnie opracuje tekst marketingowy (wytyczne SEO). Dotyczy to szczególnie tematów niszowych, wymagających specjalistycznej wiedzy na temat produktu lub serwisu, jaki oferuje reklamodawca. Udostępnienie takiego artykułu sponsorowanego pozwala ograniczyć koszty zlecenia napisania tekstu przez copywritera oraz ma zapewnić merytoryczną jakość publikacji.

Nasza oferta publikacji artykułów sponsorowanych nie dotyczy publikacji o grach hazardowych zgodnie z Ustawą o
grach hazardowych oraz sklepów erotycznych. Artykuł musi być obiektywny, ale może wskazywać na reklamodawcę, zawierać minimum 3000 znaków, poprawny styl, język oraz kompozycję.

Jeżeli nie masz czasu na pisanie, zleć to naszym copywriterom!

Współpracujemy z farmaceutami, dietetykami, fizjoterapeutami oraz lekarzami, którzy chętnie dzielą się zdobytą na studiach wiedzą tworząc wartościowe treści o poprawie naszego zdrowia. Ta tematyka staje się coraz bardziej popularna w sieci i przyciąga co raz to większe grono czytelników. Jeżeli nie masz czasu na pisanie własnego artykułu to zgłoś się do nas, a z pewnością któryś specjalista stworzy dla Ciebie wspaniały artykuł, który zostanie opublikowany na naszej witrynie internetowej z linkiem do twojej strony. Artykuły pisane przez naszych copywriterów są tematyczne i wysokiej jakości. Nie piszemy precli!

Link w istniejących artykułach

Link w istniejących artykułach

Oszczędzasz czas i pieniądze na pisanie artykułu

Zakup linków w istniejących artykułach na naszym portalu, to prawdziwy strzał w dziesiątką dla osób, które pragną zwiększyć widoczność witryny w sieci. Opisywana strategia promocji niesie za sobą wiele zalet, przez co stale zyskuje na popularności. Decydując się na pozycjonowanie strony www trzeba mieć świadomość, że objęcie przewagi konkurencyjnej bywa trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. W linkowaniu należy postawić na różnorodność – tylko wtedy mamy szansę pozyskać nowych odbiorców.

Zminimalizowanie kosztów

Linki w istniejących artykułach to sprawdzony sposób na to, aby zminimalizować koszt reklamy marki w sieci. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy posiadają mocno ograniczony budżet. W zdecydowanej większości przypadków, im dłuższy, a jednocześnie bardziej wartościowy tekst, tym lepiej. Stworzenie publikacji od podstaw sporo kosztuje. Ponadto, nie możemy poprzestać na umieszczeniu linków w jednym artykule. Należy działać na szeroką skalę, co może stać się niemałym wydatkiem. Wszystko to sprawia, że korzystanie z opublikowanych już wpisów jest opłacalne pod względem ekonomicznym. Znacznie rozsądniej jest umieścić link do twojej strony w profesjonalnej publikacji przepełnionej przydatnymi treściami, niż w tekście niskiej jakości, który nie ma większej wartości merytorycznej.

Link w istniejących artykułach to oszczędność czasu

Nawet osoby, które posiadają wystarczającą ilość środków finansowych korzystają z linkowania w istniejących wpisach. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to oszczędność czasu. Bardzo często nie możemy czekać, a czas oczekiwania na wysokiej jakości tekst, to zwykle kilka dni. Dodatkowo dochodzi czas na ewentualne poprawki, czy też obróbkę zdjęć, które zostaną dodane do artykułu. Dzięki naszej ofercie można tego uniknąć!

Wysoka liczba odwiedzin

Wybierając gotowe artykuły, które cieszą się wysokim poziomem „klikalności” można mieć pewność, że promowana witryna może być często odwiedzana. Nie trzeba zastanawiać się, jaką pozycję osiągnie dany wpis. Korzystamy z istniejących już publikacji, które gwarantują oczekiwany współczynnik konwersji. Jeśli masz wątpliwości, to skontaktuj się z naszą doświadczoną obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę.

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo.
Artykuły sponsorowane

Baner reklamowy

animacje tekstu czy grafik zachęcają do skorzystania z oferty reklamodawcy
to są twoi potencjalni klienci dotrzyj do nich…

Poza przedstawioną powyżej ofertą publikacji artykułów sponsorowanych lub linkach w istniejących artykułach redakcyjnych posiadamy kolejny rodzaj reklamy, a mianowicie banery reklamowe.

Czym jest baner reklamowy?

Baner reklamowy jest graficzną formą reklamy, która jest wyświetlana za pomocą slajdera czyli edytora wizualnego na naszej stronie pod nagłówkiem we wszystkich artykułach. W ten sposób reklama ta dociera do bardzo dużego grona naszych czytelników, a ze względu na jej unikalną grafikę oraz ruchomy tekst jest bardzo zauważalna. Są one skutecznym sposobem zwrócenia uwagi potencjalnych klientów na prezentowaną informację branżową lub ofertę. Banery zachęcają do odwiedzenia firmowej strony internetowej, a także stacjonarnych sklepów, czy biur.

Reklama poprzez banery

Baner publikowany na górze strony może zawierać link do strony, produktu jak również sklepu reklamodawcy, a jego przygotowanie jest bezpłatne. Korzystamy z edytora wizualnego nowej generacji, w którym możemy w dowolny sposób konfigurować animacje tekstu, grafik oraz różnego rodzaju efekty, które zrobią niesamowite wrażenie i zachęcą z korzystania z usług reklamodawcy. Jeśli masz pytanie lub chcesz skorzystać z tego rodzaju reklamy na naszej stronie napisz do naszej redakcji.

Analiza Jakości Strony Medicaldiet.pl

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a przedstawimy Ci najlepsze warunki współpracy, które przyniosą zadowalające efekty w niedługim czasie.

Zapraszamy!