Wszystko co musisz wiedzieć o chirurgii plastycznej we Wrocławiu

Chirurgią plastyczną określa się nic innego, jak dziedzinę medycyny, która zajmuje się zarówno rekonstrukcją wrodzonych i nabytych wad ciała, jak również korektą rzeczywistych oraz odczuwalnych defektów ciała. Należy zaznaczyć, iż w chwili obecnej z możliwości, które ma do zaoferowania chirurgia plastyczna korzysta znacznie więcej osób, niż jeszcze dziesięć lat temu. Wpływ na tą tendencję ma przede wszystkim to, że w celu wykonywania różnorodnych operacji są wykorzystywane wyłącznie innowacyjne metody, które oferują pacjentom większe bezpieczeństwo, niż kiedyś.

Chirurgia plastyczna Wrocław ma do zaoferowania swoim pacjentom szereg różnych zabiegów, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze zabiegi wykonywane w tym mieście, to należy tutaj w szczególności wymienić: powiększanie piersi, brachioplastykę, abdominoplastykę, korekcję uszu, plastykę ud i łydek, lifting twarzy, jak również wiele innych.

Reklama

Powiększanie piersi

Jeżeli chodzi o powiększanie piersi to trzeba zaznaczyć, iż głównymi wskazaniami do wykonania tego zabiegu jest: niedorozwój gruczołu piersiowego, opadanie piersi, jak również znaczne ich zmniejszenie. Operacja powiększania piersi, tak jak i każda podobna operacja, posiada pewne przeciwwskazania do jej wykonania, a do przeciwwskazań tych zalicza się: ciążę oraz okres karmienia, schorzenia wątroby, schorzenia nerek, zaburzenia krzepliwości krwi, a także choroby układu krążenia.

Brachioplastyka

Brachioplastyka jest to nic innego, jak zabieg liftingu ramion, który polega na wycięciu nadmiaru skóry z części ramion. Zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu znieczulenia ogólnego i często jest on łączony z odsysaniem tkanki tłuszczowej. Jeżeli chodzi o przeciwwskazania w stosunku do wykonania tego zabiegu to zalicza się tutaj takie kwestie jak: problemy związane z sercem, choroby tarczycy oraz choroby płuc. Dzięki chirurgii plastycznej Wrocław bez problemu możesz wykonać ten zabieg.

Abdominoplastyka

Abdominoplastyka jest to zabieg polegający na plastyce brzucha. Charakteryzuje się on tym, że nie mogą się jemu poddać osoby o bardzo zauważalnej nadwadze. Zabieg ten nie jest również polecany osobom, które planują w przyszłości zajść w ciążę, chorują na wirusowe zapalenie wątroby, jak również borykają się z problemami związanymi z układem krążenia, żylakami, bądź oddychaniem. Jednakże trzeba zaznaczyć, iż ze względu na to, że jest to zabieg uznawany za jeden z najbezpieczniejszych to jest on bardzo często wybierany przez pacjentów.

Reklama

Lifting twarzy

Lifting twarzy charakteryzuje się tym, że jego celem jest usunięcie nadmiaru obwisłych tkanek z obrębu twarzy, ale również przyczynia się do znaczącego jej ujędrnienia, poprawia jej owal oraz minimalizuje oznaki starzenia się skóry. Jest to jeden z pięciu najczęściej wykonywanych zabiegów, jeżeli chodzi o chirurgię plastyczną. Przeciwwskazaniami do wykonania liftingu twarzy są przede wszystkim stany zapalne skóry, a także ropne zapalenie powiek. Chirurgia plastyczna Wrocław daje możliwość osobom zainteresowanym wykonaniem takiego zabiegu w różnych placówkach medycznych. 

Chcesz poddać się zabiegom chirurgi plastyczne? Skorzystaj wyłącznie z usług wykwalifikowanych specjalistów. Dowiedz się więcej na stronie https://noaclinic.pl/chirurgia-plastyczna/